Вітаю Вас, Гость
Людина - не набір потреб, що необхідно задовольнити, а згусток енергії, котрій необхідно дати вихід.
С. Б. Макферсон


Інформація про сайт.

Спочатку було слово, потім виник світ. Сьогодні потрібна думка і слово, з котрого виникне могутня і процвітаюча Україна. Це слово твориться на цьому сайті.

Якщо Ви повірили написаному в попередньому абзаці, то Вам тут робити нічого - це не те місце, де покладаються на віру. Якщо Ви не повірили написаному,  то Вам тут теж робити нічого - невіра, це теж різновид віри. Йдіть собі з Богом звідси, для Вас всіляких "Білих братств" створено неймовірну кількість.

Але якщо Ви вирішили перевірити, чи справді це так, якщо Ви здатні, чи прагнете стати здатним аналізувати навколишній світ та робити на основі свого аналізу об'єктивні висновки, перевіряти їх на відповідність реальному життю, і з допомогою отриманих знань прокладати шлях в майбутнє для себе і своєї країни та нації, тоді милості прошу, вважайте, що Ви прийшли саме туди, де Ви потрібні і де Вам будуть раді!

Пам'ятайте, працюючи тут, Ви працюєте на себе і майбутні покоління. Напрацьоване Вами в межах цього сайту є Вашим подарунком Україні і її народу. Але авторство звісно ж зберігається за Вами.

І ще, цей сайт, це місце для праці, своєрідна лабораторія розвитку України. Запрошуйте, залучайте до роботи тут всіх, хто здатен принести користь державі і її народу. Адміністратор, а з часом і модератори посприяють тому, щоб Вам не заважали.